Agenda 2018

Datum Tijd Activiteit
Zondag 19 augustus 09:30 uur Bidstond
10:00 uur Celebration
Spreker: Miguel Baasaron
Avondmaalviering: Jeremias & Eefje
Woensdag 22 augustus 20:00 uur - 22:00 uur Avondsamenkomst
Vrijdag 24 augustus 18:00 uur - 20:00 uur Muziekoefening JPT
Zondag 26 augustus 09:30 uur Bidstond
10:00 uur Celebration
Spreker: Jolanda Baasaron
Woensdag 29 augustus 20:00 uur - 22:00 uur Avondsamenkomst
Vrijdag 31 augustus 18:00 uur - 20:00 uur Muziekoefening JPT
Zondag 2 september 09:30 uur Bidstond
10:00 uur Celebration
Spreker: ps Rowdy Roelants
Maandag 3 september 20:00 uur - 22:00 uur 2e jaarsstudie
Dinsdag 4 september 20:00 uur - 22:00 uur 1e jaarsstudie
Woensdag 5 september 20:00 uur - 22:00 uur Avondsamenkomst
Vrijdag 7 september 18:00 uur - 20:00 uur Muziekoefening JPT
19:30 uur - 21:00 uur Gemeentebidstond
Zondag 9 september 09:30 uur Bidstond
10:00 uur Celebration
Gastspreker: Markus Spittka (FCG church)
Maandag 10 september 20:00 uur - 22:00 uur 5e jaarsstudie
Woensdag 12 september 20:00 uur - 22:00 uur Avondsamenkomst
Vrijdag 14 september 18:00 uur - 20:00 uur Muziekoefening JPT
19:30 uur - 21:00 uur Gemeentebidstond
Zondag 16 september 09:30 uur Bidstond
10:00 uur Celebration
Spreker: ps Rowdy Roelants
Dinsdag 18 september 20:00 uur - 22:00 uur 1e jaarsstudie
Woensdag 19 september 20:00 uur - 22:00 uur Avondsamenkomst
Vrijdag 21 september 18:00 uur - 20:00 uur Muziekoefening JPT
19:30 uur - 21:00 uur Gemeentebidstond
Zaterdag 22 september 09:30 uur - 14:30uur Jaarlijkse werkersvergadering
Zondag 23 september 09:30 uur Bidstond
10:00 uur Celebration
Spreker: Miguel Baasaron
Avondmaalviering: Albert & Jackie
Woensdag 26 september 20:00 uur - 22:00 uur Avondsamenkomst
Vrijdag 28 september 18:00 uur - 20:00 uur Muziekoefening JPT
19:30 uur - 21:00 uur Gemeentebidstond
Zondag 30 september 09:30 uur Bidstond
10:00 uur Celebration
Spreker: ps Rowdy Roelants
Dinsdag 2 oktober 20:00 uur - 22:00 uur 1e jaarsstudie
Woensdag 3 oktober 20:00 uur - 22:00 uur Avondsamenkomst
Vrijdag 5 oktober 18:00 uur - 20:00 uur Muziekoefening JPT
19:30 uur - 21:00 uur Gemeentebidstond
Zondag 7 oktober 09:30 uur Bidstond
10:00 uur Celebration
Spreker: Albert Spijker
Maandag 8 oktober 20:00 uur - 22:00 uur 2e jaarsstudie
Woensdag 10 oktober 20:00 uur - 22:00 uur Avondsamenkomst
Vrijdag 12 oktober 18:00 uur - 20:00 uur Muziekoefening JPT
19:30 uur - 21:00 uur Gemeentebidstond
Zondag 14 oktober 09:30 uur Bidstond
10:00 uur Celebration
Spreker: ap. Hans Versleijen
Dinsdag 16 oktober 20:00 uur - 22:00 uur 1e jaarsstudie
Woensdag 17 oktober 20:00 uur - 22:00 uur Avondsamenkomst
Vrijdag 19 oktober 18:00 uur - 20:00 uur Muziekoefening JPT
19:30 uur - 21:00 uur Gemeentebidstond
Zondag 21 oktober 09:30 uur Bidstond
10:00 uur Celebration
Gastspreker: Peter Helms ( faith builders Dld)
Avondmaalviering: Ido en Jeremias
Maandag 22 oktober 20:00 uur - 22:00 uur 5e jaarsstudie
Woensdag 24 oktober 20:00 uur - 22:00 uur Avondsamenkomst
Vrijdag 26 oktober 18:00 uur - 20:00 uur Muziekoefening JPT
19:30 uur - 21:00 uur Gemeentebidstond
Zondag 28 oktober 09:30 uur Bidstond
10:00 uur Celebration
Spreker: Tom van den Broek
Dinsdag 30 oktober 20:00 uur - 22:00 uur 1e jaarsstudie
Woensdag 31 oktober 20:00 uur - 22:00 uur Avondsamenkomst